Flori, hot me balerinat

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

foto

Këngëtari Flori Mumajesi dhe “Threedots” krijuan një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou gjigant.

E tillë ishte edhe panorama e kësaj të premteje që kaloi në një prej klubeve më të njohura të Tiranës, ku Flori Mumajesi performoi për orë të tëra hite të tij në vite./Lipjani News/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...