Flaka Krelani vjen me paraqitje provokuese në Ditën e Falënderimeve

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, është duke e shijuar tashmë prej vitesh jetën e saj të re në Shtetet e Bashkuara.

Ajo i ka të shpeshta paraqitjet e saj në rrjetin social Instagram, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga aktivitetet e saj atje.

Jo të pakta janë rastet kur rock-artistja nga Gjakova publikon imazhe me përmbajtje provokuese, duke vënë në pah sensualitetin e saj.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Një gjë të tillë, Flaka e ka bërë në fotografitë e fundit që ka ndarë me fansat e saj në Instagram, ku ka pozuar me rastin e Ditës së Falënderimeve.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në një paraqitje me fund të shkurtër argjendi me shkëlqim dhe reçipeta të të njëjtit material.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Interpretuesja e hitit “Rebelohem” u kujdes që të vë në pah gjoksin e saj falë dekoltesë së hapur, ndërsa një detaj tjetër që mori vëmendjen ishin aksesorët e saj.

Flokët e kuqe kombinuar me vathët në formë kryqi i dhanë edhe më tepër shkëlqim dukjes së saj.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

“Dita e Falënderimeve”, shkroi në mbishkrimin e imazheve këngëtarja e larguar tashmë prej vitesh nga Kosova. /Telegrafi/

Foto: Flaka Krelani/Instagram

 

Foto: Flaka Krelani/Instagram

 

Foto: Flaka Krelani/Instagram

 

Foto: Flaka Krelani/Instagram

 

Foto: Flaka Krelani/Instagram

 

Foto: Flaka Krelani/Instagra

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...