Flaka Krelani më ndryshe, provokon me paraqitjen

Flaka Krelani është një këngëtare shqiptare e cila karrierën në muzikë e ka filluar në moshë të re, duke vazhduar edhe sot të sjellë projekte muzikore, shkruan Indeksonline.

Ajo e filloj karrierën në vitin 2005, kur mori pjesë në ‘Ethet e Së Premtes 3” ku ishte finaliste.

Pastaj ajo vazhdoi të sjellë projekte të ndryshme muzikore që u pritën mirë nga publiku.

E SPONZORIZUAR

Flaka gjithashtu njihet për paraqitjet e saj tejet të guximshme, për çka në shumë raste edhe është kritikuar.

Por ajo ka vazhduar të ekspozojë format e saj trupore duke mos hezituar dhe jo vetëm, ajo shquhet me guximin që të eksperimentoj me stile të ndryshme të flokëve dhe veshjeve.

Së fundmi ajo është paraqitur me një stil mjaft të veçantë të flokëve, me një paraqitje mjaft joshëse duke provokuar mijëra fansa që e ndjekin këngëtaren nëpër rrjetet sociale. /Indeksonline/