Flaka Krelani çdo ditë e më “bombë”

Flaka Krelani s’ka të ndalur me fotografi provokuese.

Këngëtarja nga Gjakova kohëve të fundit siç duket më e fokusuar është tek pozat në rrjete sociale, sesa tek karriera e saj artistike.

Flaka së fundmi ka postuar një fotografi ku duket elegante në një fustan të ngjitur për trupi, duke treguar edhe këmbët seksi.

Ndryshe, artistja muaj më parë ka rrëfyer se ka kaluar në një periudhë të vështirë, teksa edhe i ka kushtuar kujdes shëndetit dhe trupit të saj me palestër./Indeksonline/