Fjolla Morina thekson linjat trupore në paraqitjen e radhës

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka sjellur disa foto të reja atraktive përmes llogarisë së saj në Instagram.

Ajo ka theksuar linjat joshëse të trupit e veshur me një trupore ngjyrë bezhë me dekolte të hapur.

Për t’u dukur edhe më elegante për mbrëmjen, këngëtarja kompletoi pamjen me një palë çizme të gjata me ngjyrë të zezë dhe çantë krahu.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërsa zinxhirët nga ari në qafë dh dorë ia shtuan edhe më shumë hijeshinë zeshkanes joshëse.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Fjolla la flokët e gjata të valëzuara që i binin sipër shpatullave dhe dukej tejet atraktive duke vënë në pah format trupore.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Në disa imazhe ajo pozoi në korridorin e hotelit, teksa në disa të tjera shihej duke shijuar darkën.

Reklama

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndryshe, kujtojmë këngëtarja prej kohësh ka paralajmëruar se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me Nushin “Suppa Duppa” që u lansua në qershor të këtij viti. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

Sot në Ambasadën amerikane diskutohet për Asociacionin e komunave me shumicë serbe – kush do të marr pjesë?

Sot në Ambasadën amerikane në Prishtinë do të mbahet një takim ku do të...

U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit: Nuk jam pronë e askujt

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së...

Vivien Thano me ofendime ndaj Xhuli Nurës: Më acaron, ka një problem tjetër që mban erë

Xhuli Nura është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova që komentohet vazhdimisht...