Fjolla Morina shfaqet provokuese, thekson linjat trupore në paraqitjen e radhës

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka ardhur me të tjera poza provokuese.

Për fansat e saj në Instagram, Fjolla ka sjellur disa imazhe ku shihet në formë të mirë dhe tejet provokuese.

E veshur e vëra në të zeza, duke theksuar gjoksin dhe belin, këngëtarja kompletoi dukjen edhe me një palë këpucë me platformë, doreza dhe një çantë.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Flokët e gjata me balluke i la të drejta dhe të lira mbi supe, ndërsa shihet edhe me një makijazh të theksuar.

Fjolla u kujdes të vinte në pah format e saj atraktive të trupit, ndërsa edhe mori komente nga ana e simpatizuesve që ishin kryesisht pozitive.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që javë më parë është kthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Të gjitha lajmet nga Fjolla MorinaTë gjitha lajmet nga Fjolla Morina

Kënga mban titullin “Suppa Duppa” që erdhi në bashkëpunim me Nushin dhe po mirëpritet nga fansat e dyshes. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...