Fifi shfaqet joshëse në pozat me xhaketën e zbërthyer dhe pa sytjena

PUBLIKUAR

Filloreta Raçi – Fifi është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare që njihet për vokalin e saj unik.

Prej vitesh këngëtarja nga Ferizaj ka arritur të ndërtoj një karrierë të suksesshme duke numëruar hite të shumta që vazhdojnë të dëgjohen.

Por, aktive Fifi mbetet edhe në rrjetet sociale, kur për fansat e saj të shumtë sjell imazhe nga më të ndryshem ashtu sic ka vepruar edhe këtë herë.

Foto: Fifi/Instagram

Autorja e “Diell” solli një fotosesion të ri ku nuk ka hezituar të provokoj me veshjen dhe të ekspozoj fizikun.

Fifi shihet e veshur me një xhaket të zezë me vija të lehta e cila kishte të bashkangjitur një kapele ngjyrë bezhë dhe të brendshme të bardha poshtë.

Ajo që mori vëmendje ishte xhaketa e zbërthyer nën të cilën Fifi nuk kishte sytjena duke ekspozuar kështu gjoksin joshës.

 

“Ekskluzive: Fifi pozon nudo”, ka shkruar me shaka këngëtarja në mbishkrimi e postimit.

Ndërkohë, aktualisht Fifi po shijon suksesin me këngën e fundit “Refuzuar” teksa edhe është konfirmuar pjesëmarrja e saj në Festivalin e Këngës në Radion Televizionin Shqiptar si një nga konkurrentet për të përfaqësuar Shqipërinë në “Eurovision”. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

Sot në Ambasadën amerikane diskutohet për Asociacionin e komunave me shumicë serbe – kush do të marr pjesë?

Sot në Ambasadën amerikane në Prishtinë do të mbahet një takim ku do të...

U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit: Nuk jam pronë e askujt

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së...

Vivien Thano me ofendime ndaj Xhuli Nurës: Më acaron, ka një problem tjetër që mban erë

Xhuli Nura është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova që komentohet vazhdimisht...