Fero gjysmë i zhveshur në krahët e Arbenitës

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të komentuara të estradës, kjo edhe për faktin se dyshja herë pas herë nxisin dyshime për ndarje, por përsëri kthehen në krahët e njëri-tjetrit.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi, teksa javë më parë u publiku një video ku Arbenita shihej duke u puthur me një mashkull tjetër, ajo menjëherë reagoj duke thënë se me Feron janë më të lumtur se kurrë, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Edhe këtë herë ishte Arbenita ajo që ka publikuar në InstaStory disa fotografi të reja ku shihet pranë reperit të njohur, i cili qëndron gjysmë i zhveshur para pasqyrës, derisa modelja realizon fotot.

Se dyshja janë të lumtur së bashku e dëshmojnë pikërisht postimet që çifti bëjnë, duke lënë anash çdo pengesë që ju doli para.