Fero fshinë fotografitë, por Arbenita cfarë bëri?!

Fero sapo hapi sytë në mëngjes, tha se ‘I’m single, Arbenita vërteton të kundërten.

Fero sot në mëngjes ka postuar një instastory, ku thotë se “I just woke up in this morning, Hi ladies from now on, I’m Single”, shkruan Gazeta Express.

Reperi i ka fshirë të gjitha fotografitë me modelen, Por ajo cfarë është e cuditshme  nga ana e Arbenitës, kjo e fundit ka fshirë vetëm disa prej tyre, jo të gjitha.

Ajo madje pas postimit të instastorys së Feros, pa bërë një postin “😂”.

Duket e cuditshme kjo, por cifti po bëjnë këto gjeste vetëm për të marrë vëmendjen e publikut dhe medieve apo me të vërtetë janë ndarë, do e kuptojmë në vazhdim. /Gazeta Expreess/