Era merr vëmendjen me paraqitjen e radhës, duket provokuese në të zeza

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është shumë aktive dhe e dnejkur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Live it Up” ka publikuar për fansat e saj disa fotografi të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Ajo ka pozuar e veshe me një kostum të zi dy pjesësh, kombinuar me geta të zeza transparente.

Detaji që merr më së shumti vëmendjen është pamja e re e Erësm me baluke – një ndryshim që këngëtarja e ka bërë së fundmi në dukjen e saj.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Era përndryshe gjatë verës ka qenë shumë aktive me prurje të reja muzikore dhe pjesëmarrje nëpër koncerte të ndryshme. /Telegrafi/

Foto: Era Istrefi/Instagram

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...