Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

PUBLIKUAR

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor.

“Bebe” titullohet projekti i saj i fundit dhe i pari pas një pauze të gjatë në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ky projekt u prit mjaft mirë nga publiku.

Por kjo nuk është e tëra dhe ajo tashmë ka përgaditur tjetër projekt.

“Tkrkt” titullohet kënga e cila tashmë është finalizuar dhe është gati për lansim.

Por për datën e publikimit të këngës, Era ka një pyetje për fansat e saj.

“A pe doni t’premten a t’shtunen”, shkruhet në postimin e saj drejtuar fansave./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...