Enca shfaqet provokuese në pozat në bikini

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca arrin që të tërheqë vëmendje në mënyra të ndryshme.

Ajo vazhdimisht është e komentuar për postimet në rrjetet sociale të cilat janë provokuese dhe nxitin imagjinatën e fansave.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, kur përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 

Autorja e hitit “Dua” ka publikuar një imazhe ku shihet e veshur me bikini të zeza njëpjesësh teksa vë në fokus linjat e trupit.

Enca e cila pak kohë më parë bërë flokët me ngjyrë ka pozuar para një pasqyrës në një vend malor pranë një pishine.

“Çfarë ngjyre ishte qielli?”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk ka sjellur një projekt muzikore së fundmi është përfolur edhe për një lidhje të re dashurie me një person me ngjyrë.

Këto thashetheme nisën përmes një videoje qe u bë virale në TikTok ku ajo shihet e afërt me një mashkull misterioz. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...