Enca: Mos harxhoni vitet me gjoksin më të mirë, me meshkuj që nuk ia vlejnë

Enca ia arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes, si me fotografi ashtu edhe me veprime dhe mesazhet që përcjell.

Duke qenë një shembull jo edhe aq i mirë për të rinjtë, ajo edhe një herë ka dhënë një porosi për femrat.

E SPONZORIZUAR

“Goca, mos harxhoni vitet e juaja me vitet më të mira, me çuna që nuk ia vlejnë”, ka shkruar Enca në një postim në ‘InstaStory’.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se këtë të premten do të lansoj projektin e ri ‘Jealous’./Indeksonline/