Enca: Bashkëshorti im në të ardhmen duhet të më gatuaj çdo ditë gjëra të mira

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, siç dihet deri më tani është beqare.

Ajo po shijon jetën në masë të madhe, gjersa së fundmi në një postim të radhës ka treguar kushtin që duhet të ketë partneri i ardhshëm i saj.

Artistja thotë se ai duhet t’i gatuajë çdo ditë gjëra të mira, ose një gjë të tillë duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër.

Enca (Foto: Instagram)

“Seriozisht i dashuri/bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mirë…ose do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, u shpreh ajo.

Enca njofton se është bërë banore rezidente e DubaitEnca njofton se është bërë banore rezidente e Dubait

Në një postim të radhës, 26-vjeçarja shtoi: “Ka dhe një detyrë tjetër të rëndësishme të përditshme por këtë do e diskutojmë herë tjetër”.

Enca (Foto: Instagram)

E njëjta këto ditë ka zbuluar se ka fituar zyrtarisht shtetësinë e Emirateve të Bashkuara Arabe.

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...