Emma shkëlqen në bikine të verës

PUBLIKUAR

“Vetëm në bikine sepse erdhi gati vera”. Kështu ka thënë ylli i “Selling Sunset”, Emma Hernan (30) teksa ka pozuar me bikine të kuqe në fotografi me plot diell në LA

Ylli i “Selling Sunset”, Emma Hernan ka zgjedhur Instagramin të mërkurën për të treguar trupin e saj të mahnitshëm.

Ylli i emisioneve reality (30) ka shfaqur asetet e saj të nxehta në bikine të kuqe teksa bën poza të nxehta para kamerës.

Në disa foto të nxehta, biondja ka pozuar afër nj ëpishine duke ju treguar 1.8 milionë fansave të saj asetet e saj në një video tepër të nxehtë. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

Gjuriq i lajmërohet Kurtit pasi e quajti Vuçiqin autokrat

Ambasadori i Serbisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Marko Gjuriq ka reaguar pasi...

SHIKO MË SHUMË

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë...