Emily edhe njëherë shkëlqen me bikine Inamorata

PUBLIKUAR

Emily Ratajkowski ka treguar edhe njëherë anën e saj më të mirë si modele teksa ka shfaqur linjën e saj të re të bikineve Inamorata

Vera është në çdo anë.

Emily Ratajkowski ka nxehur përsëri temperaturat kur është shfaqur në bikine tepër seksi në Instagram këtë javë.

Supermodelja 30 vjeçarja ka pozuar një seri fotosh të nxehta në story të Instagramit teksa ka treguar modelet shumëllojshme të linjës së re Inamorata. /GazetaExpress/

emrata @Instagram

emrata @Instagram
emrata @Instagram
emrata @Instagram
emrata @Instagram
emrata @Instagram
emrata @Instagram

 

 

 

LAJME TË TJERA

Rreth 43 mijë qytetarë janë larguar nga Kosova në 2021, kjo është komuna më e prekur

Emigrimi i qytetarëve për në shtetet perëndimore, vit pas viti po vazhdon të rritet....

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...