Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

PUBLIKUAR

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po ashtu ka qenë e pranishme në mesin e shumë emrave të njohur në eventin e mbrëmshëm (e hënë) të sfilatës së Valdrin Sahitit.

Si shumë nga yjet e tjerë, prezantuesja u kujdes për çdo detaj që të dukej unike dhe me shumë stil.

Ajo zgjodhi një fustan dypjesësh të zi dhe një palë syze gjithashtu të zeza, të cilat e bënë të dukej në formë të mahnitshme.

Elita Rudi (Foto: Instagram)

Të shumta ndërkohë kanë qenë komplimentet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Zeshkania mes tjerash përzgjodhi edhe një tjetër fustan që ia vinte në pah linjat e bujshme trupore.

 

Elita duhet theksuar që viteve të fundit ka qenë më pasive në ekran për shkak se ka qenë më e fokusuar në familje e jetë private.

Ajo ka nisur punën prej disa muajsh për një projekt të ri televiziv. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...