Elita 5 promovon albumin me koncert të madh (Foto)

PUBLIKUAR

elita5Legjendarët e rokut shqiptar, “Elita 5”, kanë ardhur me album të ri pas 10 vitesh.

Albumi titullohet “Mohikani i fundit”, ndërsa me këtë rast është lansuarvideoklipi i ri i këngës “Më fal”.

Po ashtu, albumi është promovuar me një koncert madhështor në Tetovë, ku si gjithmonë, ky grup ka arritur të mbledhë mijëra fansa për të ndjekur performancën ashtu siç vetëm ata dinë të bëjnë.

Me koncertin promovues, “Elita 5” edhe një herë vuri vulën e vet kur është çështja për performanca live. /Telegrafi/

 

 

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...