Einxhel përmallohet për Dagz-in teksa kalon natën në suitë

PUBLIKUAR

Einxhel ka kaluar natën në suitë e shtrirë në krevat pas lëndimit të saj në krahë.

 

E kur ajo tashmë ndodhet aty dikush po i mungon asaj, shkruan lajmi.net.

Edhe pse e rrethuar nga gocat që tashmë kanë mbetur në shtëpi, ajo u shpreh se po i mungon shumë Dagz-i.

Gjithashtu ajo u shpreh se menxi nuk po pretë që të dal dhe të takohen bashkë.

Einxhel u shpreh e lumtur që Dagz-i nuk ishte i pranishëm në shtëpi teksa ndodhi aksidenti./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Hello Mgid

AK METAL është kompania profesionale për punimin e dyerve, gilinderave dhe konstruksioneve të tjera nga metali

AK METAL DESING është kompania profesionale për punimin e dyerve, gilinderave dhe konstruksioneve të...

Lipjan, Poliklinika Shpeb Med me aparaturë e teknologjisë së avancuar, SIEMENS dhe PHILIPS

𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮𝘇𝗲𝗿𝗶 i brendit të njohur botëror 𝗦𝗶𝗲𝗺𝗲𝗻𝘀, vazhdon të rrisë numrin krahas ultrazërave të...