Einxhel përmallohet për Dagz-in teksa kalon natën në suitë

PUBLIKUAR

Einxhel ka kaluar natën në suitë e shtrirë në krevat pas lëndimit të saj në krahë.

 

E kur ajo tashmë ndodhet aty dikush po i mungon asaj, shkruan lajmi.net.

Edhe pse e rrethuar nga gocat që tashmë kanë mbetur në shtëpi, ajo u shpreh se po i mungon shumë Dagz-i.

Gjithashtu ajo u shpreh se menxi nuk po pretë që të dal dhe të takohen bashkë.

Einxhel u shpreh e lumtur që Dagz-i nuk ishte i pranishëm në shtëpi teksa ndodhi aksidenti./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Raporton në polici dhunën e bashkëshortit, i dyshuari në arrati

Një grua në Gjakovë ka informuar policinë se të mërkurën është sulmuar fizikisht nga...

Dy të arrestuar në Prizren, dyshohet se katër vite më parë kanë bërë shpërlarje të parave

Dy persona janë arrestuar në Prizren nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “shpërlarje...

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka qenë e pranishme edhe këtë vit në...

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Sot do të kemi mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës...

SHIKO MË SHUMË

Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan,...

Krejt çka dihet për tragjedinë në Rufc të Lipjanit

Dje rreth orës 16:30 janë gjetur tre trupa të pajetë në fshatin Rufc të...

Kalo pushimet tuaja me veturen ideale, Rent a Car Trimi Lipjan

Rent a Car Trimi gjeni ofertat më të mira për pushimet verore. Rent a Car...