Edhe Arta Elezaj i’a mësyn bregdetit, poston imazhe provokuese

PUBLIKUAR

Modelja Arta Elezaj njihet për format e saj trupore tejet seksi.

Ajo merr vëmendje me postimet e saj tejet provokuese, shkruan lajmi.net

Por përtej kësaj ajo merr vëmendje dhe komentohet shumë edhe për pushimet e saj tejet luksoze.

Së fundi ajo ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk mungojnë pozat provokuese.

Përmes llogarisë së saj në ‘Instagram’, Arta ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të gjelbër.

Ndryshe ajo komentohet shumë edhe për pushimet e saj në Dubai./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...