Edhe Arjola di të shfaqet provokative, kësaj here e bën me foto nga banjo

PUBLIKUAR

Aktorja dhe tani ylli televiziv, Arjola Demiri, është shfaqur me ca foto tepër provokative

Arjola kësaj radhe ka zgjedhur që të paraqes asetet e saj me disa fotografi nga banjo e saj.

Teksa lart ajo ka të vendosur vetëm jelek të bardh në formë luleje, poshtë ajo ka të veshur një fustan veror portokalli.

Bukuroshja duket se ka filluar pushimet e saj por që nuk ka treguar se ku ka shkuar. /GazetaExpress/

 

 

 

LAJME TË TJERA

Rreth 43 mijë qytetarë janë larguar nga Kosova në 2021, kjo është komuna më e prekur

Emigrimi i qytetarëve për në shtetet perëndimore, vit pas viti po vazhdon të rritet....

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...