E zhveshur, sepse kështu i pëlqen Lorenës

 E zhveshur, sepse kështu i pëlqen Lorenës

Modelja shqiptare Lorena Haliti ka vazhduar për të treguar format e saj seksi

Madje në foton e saj të fundit, Lorena ka treguar edhe pozitën e saj dhe atë se si preferon që ajo të dal në fotografi.

E kjo pozitë është e zhveshur dhe në plazh.

Nuk është hera e parë që Lorena bën fotografi të tilla provokative derisa bukuroshja vazhdon që të jetë njëra prej vajzave modele mjaft të kërkuara në SHBA, ku edhe jeton dhe vepron. /GazetaExpress/

TË TJERA...