E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

 E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip.

Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen e publikut, shkruan Indeksonline.

 

 

Enca këtë e bëri prapa dhe madje duke u shtrirë në dysheme dhe me njërën këmbë lartë.

‘-3 days…Dhe ju bombardoj me puthje’, ka zbuluar Enca.

Natyrisht, Enca edhe këtë herë në fokus kishte asetet e saj ‘bombastike’./Indeksonline/

TË TJERA...