E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

PUBLIKUAR

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në Fushë Kosovë.

Indeksonline raportoi më herët se Islami ishte gjetur i plagosur, teksa i njëjti fillimisht u dyshua se kishte kryer vetëvrasje.

Rastin ndërkohë e ka konfirmuar edhe mjeku kujdestar i Klinikës Emergjente në QKUK, Ejup Govori.

Ai tha se i dyshuari ka arritur në QKUK me shenja jete. Sipas Govorit, i njëjti ka qenë i plagosur në bark.

Ndërkohë, dy gratë, nënë e bijë, që u plagosën sot në Fushë-Kosovë janë jashtë rrezikut për jetë, por me lëndime serioze.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Konjufca i uron besimtarët për Ramazanin: Muaj të mbarë, plot me dritë dhe paqe në shpirt

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, i ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e muajit...