E dashura e Kanye West, Juliana Nalu nuk lë vend për imagjinatë në veshjen me rrjetë

PUBLIKUAR

E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me një mik në Hollywood.

Modelja braziliane, 24 vjeçe, u pa në një palë dollakë rrjete të zeza të tejdukshme Jean Paul Gaultier.

Ajo theksoi linjat me të brendshme të zeza poshtë, Juliana i kombinoi me pjesën e sipërme koordinuese që shfaqte një shirit të zi përgjatë gjoksit të saj.

Ajo shtoi një palë çizme të zeza “Balenciaga” dhe mbuloi sytë me një palë syze dielli.

Flokët e zeza i la në gërsheta të lëshuara sipër në shpinë, ndërsa ajo e kompletoi pamjen e saj me një shkëlqim buzësh.

Juliana ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me Kanye, 45 vjeç, që nga fillimi i tetorit, pasi ata u panë në disa takime në Los Angeles.

Juliana dhe Kanye së fundmi shijuan një mbrëmje në Beverly Hills ku ajo u pa duke dalë nga një restorant me dy trëndafila të kuq.

Juliana vjen nga Rio De Janeiro, Brazil dhe është modele që nga adoleshenca e saj.

Ajo së pari i tha nënës së saj se donte të bëhej modele në moshën gjashtë vjeçare dhe u zgjodh për të qenë pjesë e një fushate të “L’Oreal Brazil” kur ajo ishte 18 vjeç.

Një vit më pas, ajo fluturoi në Los Angeles dhe nënshkroi me agjencinë e modelimit Elite Models.

Ajo ka krijuar një profil për veten që atëherë dhe aktualisht numëron 670,000 ndjekës në Instagram dhe pothuajse gjysmë milioni në TikTok.

Juliana duket se është takuar me Kanye përmes markës së tij “Yeezy”.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...