E bën me shkumë dhe i hedh ujë nga vaska – Egla Ceno shpërthen ndaj Meriton Mjekiqit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Po vazhdon akoma përplasja në mes të Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos.

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 prej ditësh kanë nisur një debat me njëri-tjetrin.

Ata kanë hedhur vazhdimisht kunja, e në disa raste kanë kaluar edhe në ofendime të mëdha.

 

Derisa së fundmi aktorja po relaksohej në vaskë, prezantuesi po i qëndronte nga mbrapa.

Ajo i hodhi ujë me qëllim që ta largonte nga aty, ndonëse moderatori nga Kosova ia ktheu: “Pse s’të vjen turp, pse nuk bëhesh shembull. Pse je kaq e ulët?”.

 

Në një tjetër video, Egla shihet duke e mbuluar me shkumë Meritonin, i cili u revoltua dhe kërkoi që të mos e prekte.

“Po të vjen era alkool, paske pirë pak”, i tha më tej Mjekiqi.

 

Në shtëpi po vazhdojnë situatat e tensionura ndërmjet konkurrentëve. /Telegrafi/

 

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...