Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Përmes rrjeteve sociale, autorja e “Havera” ka zbuluar se është drejt finalizimit të një këngë te re dhe një pjesë të shkurtër e ka ndarë edhe me fansat.

Në një video ku ajo shihet në makinë, Diona ka zbuluar një fragment nga projekti që mban titullin “Falma” dhe pritet të publikohet së shpejti.

Foto: Diona Fona/Instagram

“Falma”, po vjen së shpejti”, ka shkruar Diona në mbishkrimin e postimit, ndërsa të shumta ishin komentet e fansave, të cilët me padurim presin një këngë të re nga ajo.

Kujtojmë që ky projekt i Dionës vjen pas një bashkëpunimit të suksesshëm me reperin Lumi B “Bounce”. /Telegrafi/

 

SHIKO MË SHUMË

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë...

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në...

Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet...