Dhurata e tepron, por fotosesioni do jetë edhe më i nxehtë (Foto)

PUBLIKUAR

dhurata-e-tepron-por-fotosesioni-do-jet-euml-edhe-m-euml-i-nxeht-euml-foto-dhe-video_hd
Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj, duket se preferon shumë vëmendjen dhe këtë ajo di ta tërheqë në mënyrë të përkryer, duke mos u koncentruar aq shumë në aspektin muzikor.

Ajo ka shfaqur gjinjt e saj perfid në një fotografi krejt “të rrastësishme”, duke marrë make-up nga Arbër Bytyçi.

Por, së fundmi Dhurata edhe paralajmëroi fotosesionin e saj të ri, që për dallim nga këngëtaret tjera është në ambient të hapur dhe pritet të jetë i zjarrtë.

Dhuratën e zjarrtë mund ta shihni duke performuar ‘live’ të shtunën në Duplex club në Prishtinë

Untitledd

Untitleddd

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Vazhdojnë pozat provokuese të Rinës nga Tanzania

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, këtë kohë ka qenë një nga emrat më...

Kida publikon një pjesë të këngës së re

Artistja e njohur shqiptare, Kida, ka paralajmëruar këngën e re. Sonte ajo përmes një postimi...