Dhurata, Bleros: T`i më bëre…

PUBLIKUAR

00_12_14040224001633103409
Këngëtarja e re por që bëri ‘bum’ në skenën muzikore qysh në paraqitjet e para, Dhurata Ahmetaj nuk lë rast pa përmendur se për këtë i falënderohet menaxherit të saj, Bleros
Një falënderim special i ka bërë ajo Bleros në rrjetin social Instagram, duke i bërë këtë dedikim.

“Qe ne fillim mes nesh u krijua nje mardhenie e ngrohte. Une kam mesuar shume nga kjo marredhenie jo vetem ne anen profesionale, por edhe per jeten! Puna me ty me mesoi qe te jem me e qete. Te degjoj me shume se te flas. Te di te jem ne qender te vemendjes duke thithur dashurine e te gjitheve qe me rrethojne. Mbi te gjitha t`i me ke mesuar si te ruhem nga ekzaltimi. Te tjeret mund te me kishin orientuar gabim ne kete moshe qe une jam. Faleminderit, qe me ndihmove te behem nje Dhurate me e mire, Faleminderit qe me ndihmon cdo dite, pasi qe permirsimi eshte dicka qe do te na percjell gjate gjithe jetes…’, ka shkruar Dhurata ne Instagram.

Ndryshe, Dhurata u bë shumë e diskutuar me klipin e fundit që solli ‘If i like it’.

 

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...