Deschamps, Franca është favoritë

PUBLIKUAR

2014 FIFA World Cup

Trajneri i kombëtares Franceze Didier Deschamps në konferencën për shtyp e quan përfaqësuesen që ai udhëheq si favorite në takimin Francë vs Gjermani.

Ai insiston se ekipi i tij nuk friksohet nga Gjermania dhe se Francezët janë favoriti kryesor në këtë ballafaqim për të kaluar në gjysmëfinale.

Deschamps shtoi më tej duke thënë : ” Nuk kemi presion. Unë nuk kam asgjë për tu thënë lojtarëve të ekipit tim. Historia është në të kaluarën dhe nesër do të jetë një faqe e re.”

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Depay drejt shkëputjes së kontratës me Barcelonën

Avokati i Memphis Depay, Sebastien Ledure pritet që të takohet sot me Barcelonën që...