Dafina Zeqiri realizon sërish një tatuazh në këtë pjesë të trupit

PUBLIKUAR

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri përditshmërinë e saj me fansat e ndan në rrjete sociale.

E këto postime marrin vëmendjen e madhe të publikut e të mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Fansat në postimin e fundit të këngëtares vërejtën se ajo ka bërë një tatuazh në këmbë ku ajo e ka mbuluar komplet pjesën para.

Në aspektin profesional Daffy është aktive, ku para disa ditësh lansoi këngën e saj të titulluar ‘Dhimbje Dhimbje’.   /Lajmi.net/ 

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...