Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

PUBLIKUAR

Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe fillimin e janarit po e shijon në pushime.

Këngëtarja e njohur shqiptare bashkë me partnerin e saj, DJ Geek kanë zgjedhur Tajlandën si destinacion për t’u relaksuar pas angazhimeve të shumta përgjatë vitit 2022.

Nga atje këngëtarja po sjell vazhdimisht imazhe nga më të ndryshmet që në fokus kanë fizikun e saj të përkryer.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Edhe së fundmi, krijuesja e hitit “Duro” u shfaq tejet elegante dhe dukej mahnitëse në një fustan të zi me shkëlqim.

Me dekoltenë e hapur dhe pozat atraktive, Dafina dukej tejet sensuale dhe më në formë se asnjëherë më parë.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Asaj jo nuk ia nin, a jam drejt”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografive tërheqëse.

Fotot e reja të këngëtares tërhoqën vëmendjen e fansave të saj, të cilët e vërshuan me komente që ishin kryesisht pozitive.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Dafina ndërkohë aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit të dytë me Kidën “Ai me mu so” që sollën në fund të dhjetorit të vitit të kaluar. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...