Dafina shfaqet pa të brendshme në Instagram

Këngëtarja, e shndërruar në bionde kohëve të fundit, ka pozuar me një veshje sportive, por ajo që bi në sy është një veshje e saj ku ajo tregon gjysmën e gjoksit.

E me këto foto duket se ajo ka nuhatur një hit dhe se është në përgatitje për ta realizuar një këngë të re.

E SPONZORIZUAR

“E nuhati një beat, një beat që është e smutë! Dafina me plot gojën alkool”, ka shkruar shkruar këngëtarja si legjendë në këtë foto.

Image