Dafina “mendon shumë”

PUBLIKUAR

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që bie në sy është ajo çfarë ka shkruar ajo poshtë kësaj

“Duke menduar shumë”, ka shkruar ajo teksa shfaqet e ulur në një ulëse.

Dafina kështu ka treguar se ajo është duke menduar për një këngë të re, teksa ajo këto ditë është parë edhe në studio të kompozitori, Florent Boshnjaku.

Duket se ajo shumë shpejt do të lansojë ndonjë këngë të re, gjë që e ka bërë që një kohë tashmë. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

177 raste pozitive me COVID-19 brenda 24 orëve në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë...

KDI: 54 për qind e kosovarëve mendojnë se Asociacioni i Komunave me shumicë serbe e cënon sovranitetin

54 për qind e qytetarëve në Kosovë mendojnë se Asociacioni i Komunave me shumicë...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...