Dafina habit Tiranën

PUBLIKUAR

Në rrjetet sociale dhe media po qarkullojnë disa fotografi të Dafina Zeqirit, të realizuara në një mbrëmje muzikore që ka mbajtur në kryeqytetin e Shqipërisë.

BalkanWeb njofton se gjatë një mbrëmje në një nga lokalet e muzikës live në Tiranë, këngëtarja nga Kosova ka provokuar me gjestet e saj.

Së bashku me reperin Ledri Vulaj, ajo ka kënduar disa këngë, ndërsa Dafi i ka befasuar të pranishmit me provokimet që ka bërë në skenë. /Telegrafi/dafina-habit-tiran-euml-n-foto_hd

LAJME TË TJERA

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...