Dafina habit Tiranën (Foto)

PUBLIKUAR

dafiNë rrjetet sociale dhe media po qarkullojnë disa fotografi të Dafina Zeqirit, të realizuara në një mbrëmje muzikore që ka mbajtur në kryeqytetin e Shqipërisë.
BalkanWeb njofton se gjatë një mbrëmje në një nga lokalet e muzikës live në Tiranë, këngëtarja nga Kosova ka provokuar me gjestet e saj.

Së bashku me reperin Ledri Vulaj, ajo ka kënduar disa këngë, ndërsa Dafi i ka befasuar të pranishmit me provokimet që ka bërë në skenë.

 

 

 

 

 

 

Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Tri skuadra e kërkojnë De Vrij

Mbrojtësi i Interit, Stefan de Vrij, është duke e marrë në konsideratë një kontratë...

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...