Coutinho afër rikthimit në Premierligë me kërkesë të Gerrardit

PUBLIKUAR

Coutinho mund të rikthehet në Premierligë në afatin kalimtar të janarit.

Sipas COPE, Aston Villa është në bisedime për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Philippe Coutinho.

Villa po punon për një marrëveshje huazimi për 29-vjeçarin deri në fund të sezonit 2021/2022.

Nëse gjithçka finalizohet, trajneri i Villas, Steven Gerrard do të ribashkohet me Coutinhon pasi ka luajtur me brazilianin te Liverpooli midis 2013 dhe 2015. /Gazeta Express/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid