Çfarë goli i bukur nga Alvarez, Argjentina e dyfishon epërsinë ndaj Polonisë

PUBLIKUAR

Argjentina ka shënuar golin e dytë në ndeshjen ndaj Polonisë

Julian Alvarez shënoi në minutën e 68-të për rezultatin 0:2, shkruan Gazeta Express.

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Barcelona synon të përforcohet me Amrabatin në orët e fundit të afatit kalimtar

Barcelona raportohet se është e interesuar të nënshkruajë me Sofyan Amrabatin në orët e...

Telashe të reja për Milanin, nuk ka asnjë përparim në bisedimet me Leaon për rinovim të kontratës

Bisedimet për rinovimin e kontratës mes Rafael Leaos dhe Milanit raportohet se kanë ngecur...