“Çfarë femre ka bo nana”, Arjola Demiri me dedikim ndaj vetes së saj

PUBLIKUAR

Arjola Demiri ishte njëra ndër banoret më të komentuara gjatë kohës sa ajo ishte brenda “BBV’.

Por ajo vazhdon e komentohet edhe pas përfundimit të këtij reality-show, shkruan lajmi.net.

Postimet e saj në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe.

Kjo pasi ajo ndan shumë shpesh imazhe nga jeta e saj e përditshme.

Madje ajo po komentohet shumë edhe për fotoshopin që ajo përdor në ato imazhe.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe në ‘Instagram’, ku shfaqet me kapelë dhe me shumë stilë.

Por ajo që mori vëmendjen më të madhe ishte mbishkrimi i imazheve.

“Shif çfarë femre ka bo nana”, ka shkruar ajo krahas fotove, kështu duke i dedikuar vetes komplimente.

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...