Çdo herë e veçantë, këngëtarja shqiptare po duket ‘zjarr’

Ryva Kajtazi njihet si një femër me shumë stil dhe që i kushton rëndësi paraqitjes së jashtme.

Këngëtarja e mirënjohur, është mjaft aktive në Instagram ku iu qëndron afër adhuruesve me imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitete e saj, shkruan Indeksonline

E SPONZORIZUAR

Edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi, këngëtarja ka befasuar me fizikun e kurar dhe elegancën e cila e karakterizon.

Në një fustan të gjatë me ngjyrë të bardh, Ryva dukej mahnitëse dhe goxha seksi.

Ndryshe, ‘Santorini’ është projekti i fundit i këngëtares i cili u publikua pak javë më parë./Indeksonline/