Bukuroshja izraelite djeg rrjetin, lë pak vend për imagjinatën me fotot e fundit

Moderatorja dhe modelja izraelite, Bar Rafaeli, ka djegur rrjetin me fotot e saj të fundit.

Ajo konsiderohet si një ndër modelet më të njohura në botë, dhe më të bukurat.

E SPONZORIZUAR

34 vjeçarja ka treguar ende se ka linajt bombastike, që shkojnë me fytyrën e saj engjëllore. Përveç bukurisë së saj, Rafaeli posedon edhe pasuri të mëdha. Sipas Forbes vlera e saj është mbi 20 milionë dollarë.

Ajo ishte votuar si modelja më e “nxehtë” në vitin 2012 nga revista Maxim. /Express/