Britney Spears rikthehet fuqishëm në Instagram

PUBLIKUAR

Britney Spears është rikthyer në Instagram.

Britney riaktivizoi llogarinë ditën e djeshme, me një postim për martesën, notin biftekun,… me fjalë të tjera… britanik autentik, transmeton Indeksonline.

Në fillim ndau një foto të saj në bikine pranë pishinës.

Nuk kam qenë ende në muajin e mjaltit … u martova dhe u transferova në një shtëpi të re në të njëjtën kohë … nuk është gjëja më e zgjuar për të bërë … 🤧🤧🤧 🤔🤔 🤔 … oh mirë po bashkohen … është kaq e çuditshme që zgjohem dhe gjithçka është e re … pishinë e re … kuzhinë e re … krevat i ri … Mendoj se jam në shok !!!“, shkroi ajo.

LAJME TË TJERA

Rreth 43 mijë qytetarë janë larguar nga Kosova në 2021, kjo është komuna më e prekur

Emigrimi i qytetarëve për në shtetet perëndimore, vit pas viti po vazhdon të rritet....

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...