‘Boni t’fala dashnisë të re’ – thotë Nora në projektin e ri “Ciao”

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi ka publikuar këngën më të re.

“Ciao” mban titullin projekti i cili erdhi i shoqëruar edhe me një videoklip ku Nora dukej e mahnitshme në disa veshjes të ndryshme.

Këngëtarja mori vëmendje me paraqitjen atraktive në skenat e klipit ku ajo vuri në fokus format trupore për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ndërkohë, theksojmë që teksti i këngës u shkrua nga këngëtari, Yll Limani, ndërsa miksimi dhe masterizimi nga Fatjon Miftari.

Producent i këngës është Fatjon Miftari teksa videoklipi iu besua produksionit “Entermedia”.

Foto: Screeshot/YouTube

Kënga më e re e Norës vjen pas bashkëpunimit tejet të suksesshëm që këngëtarja solli me reperin Bardhi dhe Shkurte Gashin.

Ndërkohë, Istrefi në periudhën e sezonit veror ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Reklama

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...