Blutë e bëjnë prioritet transferimin e Robert Sanchez

PUBLIKUAR

Graham Potter e ka bërë prioritet transferimin e një portieri në Chelsea

Sipas Simon Philips nga GiveMeSport, Graham Potter e ka bërë prioritet transferimin e Robert Sanchez në Chelsea.

Potter dëshiron të ribashkohet me portierin spanjoll në Stamford Bridge pasi që menaxheri anglez synon që ta përforcojë më shumë atë zonë.

Me Kepan që po vuan nga lëndimet dhe Mendy që po dështon vazhdimisht, Potter dëshiron që ta përforcojë këtë pozitë dhe shpreson që Todd Boehly të bindet për këtë.

Kontrata e Sanchez në Brighton zgjat deri më 2025 dhe portieri do të këtë një çmim të lartë nëse ai vendos që t’i ndërrojë skuadrat në Premier Ligë. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

Man City vazhdon tutje në Kupën FA, eliminon Arsenalin

Manchester City ka siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales në Kupën FA. Skuadra e...

Telashe për PSG-në, një klub anglez raportohet se i ka bërë ofertë më të mirë Skriniarit

Një klub nga Anglia raportohet se ka shprehur interesim për Milan Skriniarin, i cili...