Blunt Ft. Real One & Ledri sjellin Remix-in e “Nëse M’don ti” (Video)

PUBLIKUAR

Kanë kaluar vetëm 4 orë të publikimit të këngës nga treshja Real One Ft. Blunt & Ledri ”Nëse m’don ti”(Remix).
Kjo këngë ka qenë e njohur për publikun shqiptar sepse ishte e publikuar në versionin Audio që nga Viti i Ri 2014, por tash kësaj kënge i është shtuar videoklipi i punuar nga Kompania Imagine Films.
Nuk ka kaluar as një javë e plotë që Ledri publikoi këngën “Got Ur Back” në bashkpunim me Dafina Zeqirin. Si duket vera për këta artistë do jetë vërtetë e nxehtë./Lipjani News.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...