Blerona ndryshon pamjen, në foton e fundit nuk po njihet

Ajo di shumë mirë të provokojë me linjat e saj të bollshme. Moderatorja Blerona Zeqiri është njër ndër emrat për të cilët komentohet jo pak në mediat rozë.

Blerona, e cila është moderatore qe një kohë të gjatë, me paraqitjet e saj mbresëlënëse ka arritur që të fitojë numër të madh të fansave edhe në rrjete sociale.

E kur jemi te këto të fundit, ajo pak më parë ka publikuar një imazh të bukur dhe pikërisht nga ambientet e televizionit ku punon.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zeza, Blerona duket bukur në imazhin e fundit të hedhur në instagram për 135 mijë ndjekësit e saj.