Blero së shpejti këngë të re

PUBLIKUAR

00_12_14038510391592785295

Këngëtari Blero shumë shpejtë do të vije me projektin e tij të ri. Kështu të paktën ka thënë ai vet nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ duke iu falënderuar fansave për durimin deri sa të del kënga dhe duke treguar qe me 11 ose me 12 korrik do të dal kënga e re.

“Faleminderit që keni durim për projektin e ri me datën 11 ose 12 korrik del !!! elephant 1Love” ishte mbishkrimi i këngëtarit afër fotos ku shihej ai duke xhiruar për klipin e tij të ri./Tribuna/.

 

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...