Blero në përfundim të projektit të ri, ja detajet

PUBLIKUAR

blero-470x261
Këngëtari shqiptar, i njohur për muzikën Pop dhe RnB, është në përfundim të projektit të tij veror, që do ta sjellë atë më në fund në një projekt solo pas një sërë bashkpunimesh.

Tashmë Blero dhe kompania që ai drejton, Elephant, kanë bërë gati projektin e ri të tij, i cili do të jetë solo.

Pas shumë dilemave, Telegrafi, që është sponsor i videoklipit të radhës nga Blero, mëson se ky i fundit ka vendosur më në fund për projektin e ri.

Kënga titullohet “Inati” dhe sjell ritme të reja, një freski në skenën e muzikës shqiptare. Këngën e ka punuar Nurteel në muzikë, kurse në tekst dhe melodi Blero, Soulkid dhe Nurteel. Videoklipin do ta punojë një top produksion ku do ketë skena hot.

Mbetet të shihet për çfarë bëhet fjalë, kuse edhe pak ditë na ndajnë nga projekti i ri i Bleros. Këngën e re të Bleros mund ta dëgjoni në Duplex club të shtunën, ku do ta performojë këngën “Inati”

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...