Bleona Qereti ja fut kot

PUBLIKUAR

0523fe77-0463-4b89-b7da-4fbd903a0dc5---0-

 

 

 

 

 

 

Bleona Qereti është kthyer në Shqipëri, me ç’rast ka barë shumë zhurmë, sidomos duke dalur e argëtuar pa fund. Duke parë gjithë këto foto të bëra nëpër diskoteka dhe euforinë e këngëtares, të krijohet bindja sikur ajo nuk bën qejf në Amerikë.

Bleona, edhe më tej ka si synim provokimin. Këngëtarja nuk është kursyer në asnjë moment, duke u munduar që të bie sa më shumë në sy. E zbuluar, tejet e zbuluar…kështu është shfaqur këto ditë Qereti, bile edhe në televizion.

Bleona, ka zgjedhur që edhe në intervista të dalë me veshje transparente dhe jo të përshtatshme. Nëse me diçka të tillë do të peformonte në skenë, edhe do të mirëkuptohej, por kur gjendet para kamerave për të dhënë intervista dhe folur për karrieren dhe jeten e saj, një luk i tillë lë pak për të dëshiruar.

Ndonëse jeton në Amerikë, Bleona nuk ka arritur ta kopjojë strategjinë e yjeve të mëdha, të cilat ndryshe dalin në skenë e ndryshe

në intervista. /reporteri.netbleona-1_2994/

 

 

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Vazhdojnë pozat provokuese të Rinës nga Tanzania

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, këtë kohë ka qenë një nga emrat më...

Kida publikon një pjesë të këngës së re

Artistja e njohur shqiptare, Kida, ka paralajmëruar këngën e re. Sonte ajo përmes një postimi...