Bernardo Silva e ëndërron Barcelonën

PUBLIKUAR

Bernardo Silva e ëndërron transferimin te Barcelona.

Ylli i Manchester Cityt raportohet se iu ofrua vet klubit spanjoll në janar, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, në fillim të këtij viti, katalonasit e blenë Ferran Torresin nga Manchester City.

Anësori portugez e ka bërë të qartë se e dëshiron kalimin në “Camp Nou”, por një gjë e tillë është vështirë e realizueshme.

Kjo pasi që Barcelona është në vështirësi të mëdha financiare.

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Depay drejt shkëputjes së kontratës me Barcelonën

Avokati i Memphis Depay, Sebastien Ledure pritet që të takohet sot me Barcelonën që...